Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039947/0003

Hans Salcher *

(Lienz 1956 geb.) Katze, signiert unten rechts: Hans Salcher, Tuschpinsel auf glattem Papier, Blattgröße ca.42 x 59,5 cm, ungerahmt, minimal fleckig, vertikale Knicke (war gerollt)

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.06.2022 - 11:36

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Hans Salcher *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.06.2022 - 11:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online