Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039947/0004

Hans Salcher *

(Lienz 1956 geb.) Figur, signiert unten links: Hans Salcher, Mischtechnik auf Büttenpapier, ca. 55 x 38 cm, ungerahmt, Ränder mit Knick- und Faltspuren

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.06.2022 - 11:38

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Hans Salcher *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.06.2022 - 11:38
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online