Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039835/0019

Oswald Kollreider *

(St. Oswald, Osttirol, 1922-2017 Strassen) Gebirgige Seeuferlandschaft, monogrammiert und datiert unten links: OK (19)85, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt ca. 34 x 50 cm, Papierpassepartout etwas fleckig, leicht beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.06.2022 - 11:40

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oswald Kollreider *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.06.2022 - 11:40
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online