Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040055/0002

Carl Ludwig Frommel

(Schloß Birkenfeld 1789-1863 Ispringen bei Pforzheim) Salzburg - Arkaden am Friedhof St. Peter mit Margarethen- und Kreuzkapelle, betitelt: "Der Kirchhof in Salzburg", Stahlstich, in der Platte signiert: "C. Frommel pinx.", ca. 21,5 x 29 cm, Blatt größer als 36 x 42 cm, Patina am weißen Rand, Passepartout, verglast, gerahmt (Ko)

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.06.2022 - 11:51

Vyvolávací cena:

Carl Ludwig Frommel

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst und Antiquitäten
Datum: 02.06.2022 - 11:51
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online