Čís. položky 16

Waltraut COOPER, DIGITALE POESIE. Raffael. Madonna mit der Rose, 2022

Waltraut COOPER, DIGITALE POESIE. Raffael. Madonna mit der Rose, 2022 - Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH

Fine Art Print auf Büttenpapier, 42 x 30 cm, gerahmt, E.A., signiert

09.06.2022 - 17:02

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.06.2022 - 17:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.06. - 08.06.2022