Waltraut COOPER, DIGITALE POESIE. Raffael. Madonna mit der Rose, 2022
Fine Art Print auf Büttenpapier, 42 x 30 cm, gerahmt, E.A., signiert
09.06.2022 - 17:02
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH |
Datum: | 09.06.2022 - 17:02 |
Prohlídka: | 07.06. - 08.06.2022 |