Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 68

Markus PRACHENSKY, California Revisited, 2001 (Edition Carini)

Serigraphie auf Büttenpapier, 76 x 56 cm, gerahmt, H.C., signiert, beschriftet und gestempelt

09.06.2022 - 17:11

Dosažená cena: **
EUR 5.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Benefiz-Auktion Zeitgenössische Kunst zugunsten von SOS MITMENSCH
Datum: 09.06.2022 - 17:11
Místo konání aukce: Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien
Prohlídka: 07.06. - 08.06.2022