Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 72

Bianca REGL, UT (Crop) 3, 2021

Öl auf Leinwand, 24 x 18 cm, rückseitig signiert

09.06.2022 - 17:12

Dosažená cena: **
EUR 680,-
Vyvolávací cena:
EUR 680,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Benefiz-Auktion Zeitgenössische Kunst zugunsten von SOS MITMENSCH
Datum: 09.06.2022 - 17:12
Místo konání aukce: Aula der Wissenschaften, Wollzeile 27a, 1010 Wien
Prohlídka: 07.06. - 08.06.2022