Čís. položky 80

Walter SCHMÖGNER *, Flieg, Seele, flieg, 1997

Walter SCHMÖGNER *, Flieg, Seele, flieg, 1997 - Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH

Mischtechnik auf Papier, 58 x 44 cm (Blattgröße), im Rahmen 90 x 71 cm, signiert, datiert und rückseitig beschriftet, aus Privatsammlung

09.06.2022 - 17:13

Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Benefiční aukce současného umění ve prospěch SOS MITMENSCH
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.06.2022 - 17:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.06. - 08.06.2022