Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 140-036830/0012

Kl. engl. Schatulle in Truhenform,

Kl. engl. Schatulle in Truhenform, - Nábytek

19. Jh., gechweifter mahagonifurn. Korpus mit Ahornholzeinlagen, geschnitzt Füßen u. Deckel mit vergl. Nadelarbeit, ca. 15 x 16,5 x 14 cm, Altersspuren

Expert: Ulrich Prinz Ulrich Prinz
+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

16.01.2017 - 14:57

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-291

ulrich.prinz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00
moebel@dorotheum.at

Aukce: Nábytek
Datum: 16.01.2017 - 14:57
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.01. - 16.01.2017