Künstler 19. Jhdt.
Portrait Franziska Freifrau von Poche, Öl auf Leinwand, 68x 55 cm, gerahmt,
07.06.2022 - 10:13
- Vyvolávací cena:
Künstler 19. Jhdt.
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2022 - 10:13 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |