Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023448/0005

Kleofas Bogailei * recte

Ludwig Josef Reischl (Schwarzenberg, OÖ 1901-1989 Alpbach) Angler mit Fisch, signiert Kleofas Bogailei, Öl auf Holz,31,5 x 24,5 cm, gerahmt,

07.06.2022 - 10:14

Dosažená cena: **
EUR 1.100,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Kleofas Bogailei * recte

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 07.06.2022 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: online