Skulptur "Italiener"
, um 1900, gebrannter, färbig staffierter Ton auf Holzsockel, H: ca. 58 cm, Altersspuren
07.06.2022 - 11:05
- Vyvolávací cena:
Skulptur "Italiener"
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 07.06.2022 - 11:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | online |