Ernst Czernotzky
(Brünn 1869-1939 Wien) Stillleben mit japanischer Vase, signiert E. Czernotzky, Öl/Holz, 27 x 21 cm, gerahmt
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
23.06.2022 - 15:01
- Cena:
EUR 1.920,-
Ernst Czernotzky
Detaily k nabídce
Okamžitě koupitObrazy | |
Typ aukce: | Okamžitý nákup |
Online do: | 23.06.2022 - 15:01 |