Leopold Heinrich Vöscher
(Vienna 1830-1877)
A Scene on Lake Königssee with St. Bartholomä, signed Vöscher, oil on canvas, 64 x 84 cm, framed, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
20.06.2022 - 16:20
- Dosažená cena: **
EUR 4.181,-
EUR 3.000,- do EUR 3.500,-
- Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-
Leopold Heinrich Vöscher
(Vienna 1830-1877)
Aukce: | Olejomalby a akvarely 19. století |
Datum: | 20.06.2022 - 16:20 |
Prohlídka: | 11.06. - 20.06.2022 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)