Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 294-019163/0001

Rudolph Heinzmann *

(Krumau/Böhmen 1912-1984 Wien)"Wien Karlskirche", rechts unten signiert Heinzmann, lavierte Tuschzeichnung auf Papier, ca. 22 x 25 cm, Passepartout, gerahmt, beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

18.01.2017 - 14:23

Vyvolávací cena:

Rudolph Heinzmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 18.01.2017 - 14:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online