Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060929/0001

Carl Zewy

Carl Zewy - Obrazy

(Wien 1855-1929) Mädchen mit Apfel am Gatter, signiert C. Zewy, Öl auf Holz, 46,5 x 37 cm, leicht beschädigt, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

16.01.2017 - 14:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.400,-

Carl Zewy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.01.2017 - 14:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2017