Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058373/0003

Adrien Manglard

Adrien Manglard - Obrazy

(Lyons 1695-1760) Umkreis Hafenansicht mit antiken Ruinen und Figuren, Öl auf Leinwand, 37 x 45,8 cm, gerahmt

16.01.2017 - 14:03

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Adrien Manglard

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.01.2017 - 14:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2017