Hans Makart
(1840-1884) Schule/School Der Kellermeister, Öl auf Holz, 82,5 x 33 cm, gerahmt, (Rei)
Expert: Mag. Dimitra Reimüller
16.01.2017 - 14:09
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Hans Makart
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 16.01.2017 - 14:09 |
Prohlídka: | 10.01. - 16.01.2017 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,- -
Odhadní cena:
EUR 5.000,- do EUR 7.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.300,- do EUR 1.800,-