Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-059623/0001

Konrad Petrides

(Wien 1864-1943) Waldlandschaft, signiert K. Petrides, Öl auf Leinwand, 42,5 x 53,5 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

16.01.2017 - 14:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Konrad Petrides

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Saisoneröffnung - Bilder
Datum: 16.01.2017 - 14:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2017