Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-058121/0009 -

Karl Weise

Karl Weise - Obrazy

(1839-1914) zugeschrieben/attributed Liegende Odaliske im Schein einer Lampe, Öl auf Leinwand, 74,5 x 100 cm, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

16.01.2017 - 14:16

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Karl Weise

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 16.01.2017 - 14:16
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 10.01. - 16.01.2017