Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077326/0001 -

Heinz Pinggera *

(Meran 1900 geb.) "Der Rosengarten bei Bozen, Dolomiten", rückseitig betitelt, signiert H. Pinggera, Öl auf Leinwand, 90 x 124 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.06.2022 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Heinz Pinggera *

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.06.2022 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online