Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077512/0001

Alois Hans Schram (Schramm)

(Wien 1864-1919) Blumenstück, rückseitig Nachlass-Bestätigung vom Dezember 1919, Öl auf Leinwand, 62,5 x 50 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.06.2022 - 10:01

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Alois Hans Schram (Schramm)

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.06.2022 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online