Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-077832/0002

Biserka Baretic

(in Zagreb, Kroatien 1933) Orfej, 1979, betitelt, signiert und datiert, Öl auf Leinwand, 55 x 38 cm, gerahmt

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

28.06.2022 - 10:01

Vyvolávací cena:

Biserka Baretic

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 28.06.2022 - 10:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online