Peter Götz Pallmann *
(Berlin 1908-1965) Stillleben, signiert (geritzt): P. G. Pallmann, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 52 x 49 cm, gerahmt, Rahmen mit Fehlstellen (SLS) Ruf 3.000
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:09
- Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-
Peter Götz Pallmann *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Linz |