Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026338/0005

Anton Doll

(München 1826-1887) Bayrische Landschaft, signiert unten links: A Doll, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 22 x 28 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.07.2022 - 15:37

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Anton Doll

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 05.07.2022 - 15:37
Místo konání aukce: Linz