Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026599/0005

Susanne Purviance *

(Linz 1954 geb.) Ohne Titel (Garten), signiert: S. Purviance, datiert: 2003, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 40 x 30 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.07.2022 - 15:35

Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Susanne Purviance *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 05.07.2022 - 15:35
Místo konání aukce: Linz