Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026574/0002

David H. Dale *

(Nigeria 1947-2019) Nigerians III, signiert: David H. Dale, ortsbezeichnet und datiert: Lagos, Nigeria 1985, betitelt, bezeichnet: Original Metal Foil Work by..., zarte Treibarbeit auf Metallfolie, teils dunkelgrün bemalt, Passepartout-Ausschnitt ca. 74 x 46 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.07.2022 - 15:27

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

David H. Dale *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy a současné umění
Datum: 05.07.2022 - 15:27
Místo konání aukce: Linz