Hans Weibold *
(Linz 1902-1984) Blumen in einer Vase, signiert links unten: Hans Weibold, Öl auf Platte, ca. 50 x 35 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:30
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Weibold *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:30 |
Místo konání aukce: | Linz |
Položky z jiných aukcí
- Brillantsolitär Ring ca. 0,65 ct
- 4 Walt Disney Comicfiguren "Donald Duck, Goofy, Mickey & Tick",
- Diamant Demantoid Brosche