Marc Chagall *
(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Schöpfung, aus: Bilder zur Bibel, 1960, Lithographie in Farbe, Passepartout-Ausschnitt ca. 35 x 26 cm, verglast, gerahmt, WVZ Mourlot 234
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
05.07.2022 - 15:29
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Marc Chagall *
Aukce: | Obrazy a současné umění |
Datum: | 05.07.2022 - 15:29 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena: