Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026308/0005

Adolf Helmberger *

(St. Gilgen 1885-1967) Bachlauf, signiert (ligiert): A Helmberger, datiert: 1955., Öl auf Leinwand auf festem Karton, ca. 35 x 47,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.07.2022 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

Adolf Helmberger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder & Zeitgenössische Kunst
Datum: 05.07.2022 - 15:29
Místo konání aukce: Linz