Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-479416/0003

Altschliffbrillantsolitär 0,44 ct

Weißgold 585, RW 56, 1,9 gøg2

21.07.2022 - 15:01

Vyvolávací cena:

Weißgold 585, RW 56, 1,9 gøg2

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 21.07.2022 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.06. - 20.07.2022