Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-476071/0001

Brillantring

Weißgold 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, RW 55, 5,2 g, Tragespurenøg5

21.07.2022 - 15:12

Vyvolávací cena:

Brillantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 21.07.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.06. - 20.07.2022