Čís. položky 301-476097/0004

Brillantsolitär

Brillantsolitär - Klenoty

Gold Weißgold 585, Brillant ca. 0,25 ct, RW 56, 5,2 g, Tragespurenøg5

21.07.2022 - 15:12

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Brillantsolitär

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.07.2022 - 15:12
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.06. - 20.07.2022