Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050474/0002

Diamant Armband

Gold 750, Altschliffbrillanten und -diamanten, Diamantrauten, zus. ca. 1,50 ct, synthetische Korunde, Länge ca. 16 cm, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 9,8 g, Formetuiøg10

Expert: Mag. Beate Schlöglhofer Mag. Beate Schlöglhofer
+43-1-515 60-336

beate.schloeglhofer@dorotheum.at

14.07.2022 - 15:41

Dosažená cena: **
EUR 4.864,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-

Diamant Armband

+43-1-515 60-336

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 14.07.2022 - 15:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 13.07.2022