Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-051011/0028

Diamantcollier zus. ca.2,20 ct

Platin 950, Weißgold 585, Brillanten tlw. im Altschliff, Diamanten im Baguette-, Marquise- u. Troidiaschliff, Länge ca. 48 cm, 11,9 gøp12

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.07.2022 - 15:34

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 14.07.2022 - 15:34
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 13.07.2022