Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-050812/0018

Diamantbrosche zus. ca. 6 ct

Weißgold 750, Brillant ca. 1 ct, kleinere Brillanten, Achtkantdiamanten tlw. im Übergangsschliff zus. ca. 5 ct, Arbeit 1. Drittel 20 Jh,19,5 gøg19

Expert: Günter Eichberger Günter Eichberger
+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

14.07.2022 - 16:18

Dosažená cena: **
EUR 4.096,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Diamantbrosche zus. ca. 6 ct

+43-1-515 60-368

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck
Datum: 14.07.2022 - 16:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 13.07.2022