Altschliffbrillantsolitär ca. 0,75 ct
Gold 585, RW 54, 2,6 gøg3
14.07.2022 - 15:10
- Vyvolávací cena:
EUR 900,-
Gold 585, RW 54, 2,6 gøg3
Aukce: | Exkluzivní šperky |
Datum: | 14.07.2022 - 15:10 |
Prohlídka: | 30.06. - 13.07.2022 |