Čís. položky 301-478850/0001

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,75 ct

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,75 ct - Exkluzivní šperky

Gold 585, RW 54, 2,6 gøg3

14.07.2022 - 15:10

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Gold 585, RW 54, 2,6 gøg3

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.07.2022 - 15:10
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 13.07.2022