Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022861/0070

Künstler 19. Jhdt

Der Fischzug am See Genezareth, Öl auf Leinwand, 158 x 220 cm, Krakkles, beschädigt, gerahmt,

04.07.2022 - 10:03

Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Künstler 19. Jhdt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Silber, Kunst, Antiquitäten, Möbel
Datum: 04.07.2022 - 10:03
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online