Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023403/0008

Künstler um 1900

, Innenhof eines Gutshofes", undeutlich signiert "Erw. Bendl ?", Aquarell auf Papier, ca. 18 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen bestoßen

04.07.2022 - 10:42

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Künstler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Silber, Kunst, Antiquitäten, Möbel
Datum: 04.07.2022 - 10:42
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online