Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-224117/0001

Tablett mit zwei Handhaben

Silber 800, rechteckige Grund. form 33 x 19 cm, österr. Amtspunze 1872-1922, 460,6 g, altersübliche Gebrauchsspuren øs461

04.07.2022 - 11:15

Vyvolávací cena:

Tablett mit zwei Handhaben

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Silber, Kunst, Antiquitäten, Möbel
Datum: 04.07.2022 - 11:15
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online