Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 164

Konvolut von 3 Perkussionspistolen,

Mitte 19. Jh., Lauflängen 13 cm, 12 cm und 11,5 cm, Hartholzschäfte, rostnarbig, teilgereinigt, Dekorationsstücke, z. T. beschädigt, (He)

Expert: Karl Hellmer Karl Hellmer
+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

12.07.2022 - 16:23

Dosažená cena: **
EUR 205,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

+43-1-515 60-322, 544

regina.fensl@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Historische Waffen, Uniformen & Militaria
Datum: 12.07.2022 - 16:23
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.07 - 12.07.2022