Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040209/0028

Kleiner Wandspiegel im Barockstil

in Kartuschenform, Holz im Relief geschnitzt, durchbrochen gearbeiteter floraler und ornamentaler Dekor, goldfarben gefasst, ca. 34 x 22 cm, Altersspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

07.07.2022 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.07.2022 - 15:34
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online