Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039925/0002

Alfred (Fred) Hochschwarzer

(Schwaz/Tirol 1914-1990 Jenbach) Tiroler Dorfansicht, signiert unten rechts: Hochschwarzer, Aquarell über Kohle auf Papier, Blattgröße ca. 20 x 28 cm, auf Untersatzblatt, gerahmt

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

07.07.2022 - 15:18

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Alfred (Fred) Hochschwarzer

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 07.07.2022 - 15:18
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online