Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 1

Maria Lassnig *

(Kappel, Kärnten, 1919-2014 Wien) "Selbstbildnis", Farblithografie aus dem Jahr 1974, Steingröße 27 x 24,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2022 - 10:00

Dosažená cena: **
EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:

Maria Lassnig *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 10:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online