Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 13

Peter Robert Keil *

(Züllichau/Pommern 1942 geb.) "Ohne Titel", signiert Keil, Mischtechnik auf Karton, 70 x 55 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2022 - 10:06

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 10:06
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online