Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 37

Peter Sengl *

(Unterbergle/Steiermark 1945 geb.) "Irma als Haremschlittschuläuferin", Lithografie, im Druck betitelt und datiert 73,26 x 24 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2022 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Peter Sengl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 10:12
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online