Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 39

Peter Pongratz *

(Eisenstadt 1940 geb.) "Zwei seltsame Figuren", Lithografie, 1974, Ausschnitt 30 x 27 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2022 - 10:13

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Peter Pongratz *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 10:13
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online