Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 51

Georg Salner *

(Galtür, Tirol 1958 geb.) "Double Ones", revers signiert Georg Salner, datiert 1992/93, betitelt, Acryl auf Leinwand, 120 x 90 cm, Keilrahmen, partiell geringe Oberflächenmängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2022 - 10:17

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Georg Salner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 10:17
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online