Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 104

Barbara Höller *

(Wien 1959 geb.) "La colonna", Eitempera auf Papier, revers signiert, datiert Rom 95, 31,5 x 23,5 cm, auf Karton fixiert, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2022 - 10:34

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Barbara Höller *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 10:34
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online