Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 106

Josef Tichy *

(Pörtschach 1922-2001) "Landschaft", signiert J. Tichy, datiert 79, Aquarell, Bleistift auf Papier, Ausschnitt 45,5 x 61,5 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängeln

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

06.07.2022 - 10:35

Vyvolávací cena:

Josef Tichy *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 06.07.2022 - 10:35
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online